Severinus Media Awards
Dit wil je niet missen! 4 oktober 2025 organiseert de Multi Media Groep namens Severinus de Severinus Media Awards. Een prijsuitreiking waar we digitale makers binnen Severinus (cliënten én collega’s) laten stralen.
Waarom? Onze wereld digitaliseert in rap tempo. Platforms zoals Instagram, TikTok en Youtube zijn niet meer weg te denken uit het dagelijks leven van velen. Het biedt mogelijkheden om snel informatie te vinden, te communiceren met anderen en kanalen om jouw creatieve uitingen te delen. Tegelijkertijd kan het ons ook kwetsbaar maken als jouw privé-informatie op de verkeerde plek terecht komt.
De Severinus Media Awards biedt podium aan wat cliënten en medewerkers als mediamakers in deze online wereld creëren. Daarmee dragen we bij aan de ambitie van Severinus om midden in de maatschappij te staan – social media is daar niet meer weg te denken en het is mooi om aandacht te hebben voor wat cliënten en onze medewerkers daar aan bijdragen.
Daarnaast biedt het een mooi haakje voor begeleiders om het gesprek aan te gaan over veilig online gedrag. Aangezien zowel in 2024 als 2025 er geen landelijke Special Media Awards plaatsvinden, organiseren we een eigen mini-versie. Wie van onze cliënten of medewerkers maakte mooie, leuke of interessante online content?
Wat? 4 oktober zal de feestelijke uitreiking zijn aan cliënten en medewerkers die een prijs hebben gewonnen. In juni volgt een oproep aan cliënten en medewerkers om hun digitale media in te sturen – of dat nou een leuk YouTube-kanaal is, mooie foto’s, gedichten die je online plaats of een podcast. Alle online media is welkom. Een jury kiest de definitieve categorieën op basis van de ingezonden media en kiest de winnaars.
In de landelijke Week van de Mediawijsheid (7 t/m 14 november 2025) gebruiken we het materiaal om nogmaals aandacht te vragen voor veilig online gedrag.
Praktische details
De definitieve uitnodiging zal volgen in augustus, maar houdt zaterdag 4 oktober van 13:00 – 16:00 vrij als je erbij wilt zijn.
De uitreiking vindt plaats in Restaurant Berksveld/Wilgeman.
Dus ben of ken jij een goede online mediamaker binnen Severinus? Laat ze weten dat zij hun digitale media talent kunnen laten stralen tijdens de Severinus Media Awards!
Wij hopen je dan te zien,
Multi Media Groep,
Eva van der Veer en Patty Claassens